Aktualitet

I mituri në Fier bllokohet brenda banesës në katin e 7-tê, ndërhyn policia dhe forcat zjarrfikëse

Shkruar nga Liberale
I mituri në Fier bllokohet brenda banesës në katin e

Një i mitur është bllokuar në katin e shtatë të banesës sê tij mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.

Incidenti raportohet se ka ndodhur në lagjen "Kastrioti".

Forcat zjarrfikëse dhe policia ndërhynë për hapjen e derës së banesës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH