Aktualitet

Më shumë orë me diell dhe temperatura pranvere, njihuni me parashikimin e MOTIT për sot

Shkruar nga Liberale

Më shumë orë me diell dhe temperatura pranvere, njihuni me

Sot vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti do të jetë me alternime vranësirash dhe intervale të herë pas hershme kthjellimesh.

Ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti do të jetë me alternime vranësirash dhe intervale të herë pas hershme kthjellimesh.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore  4 deri 17°C

në zonat e ulëta 5 deri 22°C

në zonat bregdetare 7 deri 22°C

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH