Aktualitet

Mbytja në lumin Buna të Alma Arrazit dhe 3 fëmijëve të mitur, çfarë thotë drejtori i policisë së Shkodrës?

Shkruar nga Liberale
Mbytja në lumin Buna të Alma Arrazit dhe 3 fëmijëve të

Drejtori i Policisë së Shkodrës, Edmond Sulaj u pyet nga gazetarët, lidhur me tragjedinë në familjen Arrazi, ku Alma së bashku me tre fëmijët e mitur u mbyt në lumin Buna.

“Në këtë ngjarje kemi qenë shumë transparentë. Sa i takon të rejave le të lemë grupin hetimor që të vazhdojë hetimet”, tha Sulaj.

Kujtojmë se Alma Arrazi së bashku me 3 fëmijët e saj, u gjetën të mbytur në lumin Buna. Lidhur me kêtë ngjarje u vu në pranga bashkëshorti i së ndjerës, Edgys Arrazi, i cili akuzohet për "shkaktim të vetëvrasjes" dhe dhunë. Ky i fundit ka mohuar të ketë dhunuar 39-vjeçaren apo fëmijët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH