Aktualitet

Mblidhet Komisioni hetimor për koncesionet në Shëndetësi, ja çfarë pritet të diskutohet

Shkruar nga Liberale

Mblidhet Komisioni hetimor për koncesionet në Shëndetësi, ja

Komisioni për koncesionet në Shëndetësi pritet të mblidhet në orën 12:00.

Aktualisht po zhvillohet një mbledhje e kryesisë së komisionit, kjo ka të bëjë me mbarëvajtjen e mbledhjes dhe ecurinë e punës në javët e ardhshme.

Gazetari Ergys Gjençaj raporton në mbledhjen e sotme të komisionit pritet të diskutohet për dy çështje të cilat parashikohen në rendin e ditës, diskutimi për planin hetimor dhe kërkesat për marrjen e provave nga palët.

Javën e ardhshme parashikohen disa vizita në disa institucione për të parë zbatimin e kontratave koncesionare.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH