Aktualitet

Lëkundje të forta tërmeti në Bosnje, të dhënat e para: Madhësia dhe epiqendra

Shkruar nga Liberale
Lëkundje të forta tërmeti në Bosnje, të dhënat e

Lëkundje me magnitudë 5.2 ‘shkundën’ Bosnje dhe Hercegovinën këtë të shtunë.

Sipas të dhënave epiqendra e tërmetit ishte 17 km nga Zenica, me thellësi 9 km.
Deri në këto momente nuk ka të dhëna për dëme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH