Aktualitet

Jugu i Shqipërisë ‘zgjohet’ nga tërmeti, ja sa ballë ishte dhe epiqendra

Shkruar nga Liberale
Jugu i Shqipërisë ‘zgjohet’ nga tërmeti, ja sa

Tërmeti në jug shënoi një valë lëkundjesh.

Një tërmet rreth 4.7 ballë me qendër në ishullin e Korfuzit është ndjerë në të gjitha zonat e Jugut të
Shqipërisë rreth orës 6:20 minuta këtë mëngjes.

Deri tani në Shqipëri nuk ka njoftime për pasoja ose dëme materiale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH