Aktualitet

Iu fikte telefonat/ Mbante mbyllur në banesë nënën, gruan dhe vajzën e mitur, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë (EMRI)

Shkruar nga Liberale

Iu fikte telefonat/ Mbante mbyllur në banesë nënën,

Një 35 vjeçar është arrestuar nga efektivët e komisariatit nr.1 në Tiranë.

Jetnor Zhaboli, sipas policisë mbante të mbyllur në banesë nënën, bashkëshorten dhe vajzën e tij të mitur, sa herë që ai largohej, duke ju ndaluar komunikimin me persona të tjerë.

Nga veprimet hetimore të kryera ka rezultuar se 35-vjeçari, ushtronte dhunë në mënyrë të vazhdueshme ndaj bashkëshortes së tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH