Aktualitet

Ishte larguar nga banesa, gjendet i pajetë burri në Korçë (EMRI)

Shkruar nga Liberale

Ishte larguar nga banesa, gjendet i pajetë burri në Korçë

Gjendet i pajetë i moshuari në lagjen nr.17 në Korçë. Bëhet fjalë për shtetasin Fari Adil, rreth 87-vjeç, i cili vuante nga skleroza.

Nga informacionet paraprake mësohet se në trupin e viktimës nuk janë gjetur shenja dhunë.

Ky shtetas raportohet se është larguar nga banesa në datë 18.12.2023. Trupi i viktimës është transportuar në morg me qëllim këqyrjen e hollësishme dhe kryerjen e autopsisë për të përcaktuar shkakun e vdekjes. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH