Aktualitet

I vendoset tritol dyqanit të një avokati në Sarandë, forcat policore rrethojnë zonën

Shkruar nga Liberale

I vendoset tritol dyqanit të një avokati në Sarandë, forcat

Një sasi eksplozivi e pashpërhyer është gjetur mëmgjesin e sotëm në portën hyrëse të një biznesi në Sarandë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka rrethuar zonën, ndërsa pritet ardhja e eksperteve anti-eksploziv.

Pranë vendit të ngjarjes ndodhen zyrat e OSHEE, një shkollë publike dhe një private.

Dyqani ku është vendosur lënda eksplozive shërben për shitjen e luleve dhe zbukurimeve për festa, në pronësi të familjarit të një avokati ne Sarande.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH