Aktualitet

EMRI/ Humb jetën papritur qytetari në ambientet e Gjykatës Penale, shkoi për një gjyq

Shkruar nga Liberale

EMRI/ Humb jetën papritur qytetari në ambientet e Gjykatës

Një qytetar ka humbur jetën papritur teksa ndodhej ambientet e Gjykatës Penale. 

Mësohet se shtetasi Ilia Drini ishte paraqitur për një gjyq, por ka humbur jetën nga një infarkt. 

“Erdhi pyeti për orën. Nuk u ndje mirë, u ul në stol dhe ra në karrige”-tregon dëshmitari.

Ndonëse ambuianca mbërriti menjëherë në vendngjarje për të transportuar qytetarin në spital, fatkeqësisht ai ndërroi jetë në vend.  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH