Aktualitet

Gjykata lë në burg 4 të dyshuarit për vrasjen e 18-vjeçarit në Shkozë

Shkruar nga Liberale

Gjykata lë në burg 4 të dyshuarit për vrasjen e

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 4 personat, qe dyshohet se janë konfliktuar dhe kanë qëlluar me thikë drejt 18-vjecarit Aureljo Dervishit.

Ngjarja e rëndë u regjistrua dy ditë më parë në zonën e Shkozës në Tiranë. Për shkak të plagëve të marra i riu humbi jetën. Paraprakisht, dyshohet se “mollë sherri” për sherrin e tyre është bërë një vajzë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH