Aktualitet

FOTOLAJM/ Edhe Alex Soros i pranishëm në Samitin e Ukrainës në Tiranë

Shkruar nga Liberale

FOTOLAJM/ Edhe Alex Soros i pranishëm në Samitin e Ukrainës

Në samitin që po mbahet në Tiranë “Ukrainë-Europa Juglindore”, për herë të parë është i pranishëm edhe presidenti i Ukrainës Volodymir Zelensky.

Por ashtu siç shihet edhe në foton e mëposhtme, përveç liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe Europës Juglindore, i pranishëm në sallë është edhe Alex Soros, djali i miliarderit George Soros.

FOTOLAJM/ Edhe Alex Soros i pranishëm në Samitin e Ukrainës

Nuk dihet se në çfarë pozite merr pjesë ai në këtë samit, i cili është shfaqur pranë ministrit të Brendshëm, Taulant Balla. 

FOTOLAJM/ Edhe Alex Soros i pranishëm në Samitin e Ukrainës

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH