Aktualitet

FOTO/ Sot seanca për divorcin nga Princ Leka, ja momenti kur Elia Zarahia del nga Gjykata

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Sot seanca për divorcin nga Princ Leka, ja momenti kur Elia Zarahia

Sot është zhvilluar seanca gjyqësore për divorcin e Elia Zaharias dhe Princ Lekës.

Aktorja është parë duke dalë nga gjykata, ku kjo është edhe dalja e saj e parë, pas përfshirjes në një sherr të dhunshëm me Princ Lekën. Elia ka qenë e shoqëruar nga avokatja e saj dhe shihet e qetë.

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë paditur njëri-tjetrin për dhunë në polici. Të dyja palët janë përplasur më datë 5 mars, kur princi ka shkuar tek shtëpia për të takuar vajzën e tyre të mitur. Pas përplasjes Leka ka denoncuar dhe babanë e Elias, Gjergj Zaharia, pasi sipas tij është fyer dhe dhunuar fizikisht nga ish-vjehrri.

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë një vajza nga martesa e tyre, ndërkohë që prej disa kohësh ata jetojnë të ndarë dhe kanë nisur procesin e divorcit.

ndërsa prej disa kohësh jetojnë të ndarë dhe kanë nisur procesin e divorcit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH