Aktualitet

FOTO/ Një motor përfundon në ujërat e lumit Lana

Shkruar nga Liberale

FOTO/  Një motor përfundon në ujërat e lumit Lana

Një motor është pikasur mesditën e sotme në ujërat e lumit Lana në kryeqytet.

FOTO/  Një motor përfundon në ujërat e lumit Lana

grafitë janë siguruar nga LSA, sipas të cilës fotot janë shkrepur rreth orës 2 e 40 minuta të pasdites së sotme. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë aksident dhe mjeti është braktisur aty.

FOTO/  Një motor përfundon në ujërat e lumit Lana

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH