Aktualitet

FOTO-LAJM/ Basha 'i rrethuar' nga “sabotuesit” euro-antlantik në Kuvend!

Shkruar nga Liberale
FOTO-LAJM/ Basha 'i rrethuar' nga “sabotuesit”

Kuvendi i është rikthyer këtë të enjte normalitetit, pas marrëveshjes së Rithemelimit me PS-së.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shfaqur i ulur mes dy “armiqve”, Gaz Bardhi dhe Jorida Tabaku.

Është habitur madje edhe ministri i Brendshëm, Taulant Balla, i cili tregonte me dorë nga opozita.

Ndërsa pranë qëndronte edhe Agron Gjekmarkaj, një tjetër deputet që u josh së fundmi nga oferta e Rithemelimit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH