Aktualitet

FOTO/ Iku në lule të rinisë! Ky është 24-vjeçari që humbi jetën duke punuar në gurore në Vlorë

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Iku në lule të rinisë! Ky është 24-vjeçari

Personi në foto është 24-vjeçari Jurgen Veshaj, i cili humbi jetën dje teksa po punonte me skrep në një gurore, në fshatin Brataj, Vlorë. 

Jurgen Veshi, ishte punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Pas vdekjes se 24-vjeçarit në Brataj të Vlorës, policia ka vënë në pranga drejtuesin teknik të punimeve Erald Breganaku.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH