Aktualitet

FOTO EMOCIONUESE/ Me baba italian dhe nënë shqiptare, e mitura nis të qajë kur shënon Italia

Shkruar nga Liberale

FOTO EMOCIONUESE/ Me baba italian dhe nënë shqiptare, e mitura nis

Emocionet e ndeshjes Shqipëri-Itali i ka perfshirë të rritur e fëmijë.

Sara, nje vajze vogel me nenë shqiptare dhe baba italian e ka përjetuar me shumë se kurrë këtë ndeshje emocionuese.

FOTO EMOCIONUESE/ Me baba italian dhe nënë shqiptare, e mitura nis

Siç shihet nga kjo foto, ajo ka nisur të qajë në momentin që Italia shënoi ndaj kuqezinjve.

Një moment emocionues ku Sara ka zgjedhur të mbështesë Shqipërinë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH