Aktualitet

FOTOLAJM/ Era e fortë rrëzon pemën në Tiranë, rrezikoi qytetarët

Shkruar nga Liberale

FOTOLAJM/ Era e fortë rrëzon pemën në Tiranë, rrezikoi

Tirana është zgjuar mëngjesin e sotëm nga një erë e fortë e cila është bërë problem për qytetarët.

Mësohet se përgjatë bulevardit Zhan d’Ark një pemë është rrëzuar për shkak të erës së fortë, duke u bërë rrezik për qytetarët dhe mjetet që kalojnë aty pranë.

FOTOLAJM/ Era e fortë rrëzon pemën në Tiranë, rrezikoi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH