Aktualitet

EMRI/ DETAJE nga shpërthimi me tritol në Shkodër, lënda plasëse ishte vendosur në gomën e pasme

Shkruar nga Liberale

EMRI/ DETAJE nga shpërthimi me tritol në Shkodër, lënda

Kastriot Selimaj

Detaje të reja nga shpërthimi me tritol në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër.

Raportohet se lënda plasëse ishte vendosur në gomën e pasme të automjetit të një efektivi policie në në lagjen “Tepe”.

Mësohet automjeti i efektivit Kastriot Selimaj, 50 vjeç, ishte i parkuar në oborrin e banesës dhe lënda plasëse ishte vendosur tek goma e pasme e automjetit.

Si pasojë e shpërthimit është dëmtuar pjesërisht automjeti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH