Aktualitet

E RËNDË në Memaliaj, gjendet i pajetë burri brenda banesës, detajet e para

Shkruar nga Liberale
E RËNDË në Memaliaj, gjendet i pajetë burri brenda

Një 66-vjeçar, është gjetur pa shenja jetë në fshatin Mariçaj të Memaliajt.

Sipas njoftimit paraprak të policisë, dyshohet se 66-vjeçari ka ndërruar jetën për shkaqe natyrale, pasi nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH