Aktualitet

SKANDAL në Lushnjë/ Dy prindërit 23-vjeçare regjistrojnë videon seksuale me fëmijën 2 vjeç dhe e postojnë në rrjete sociale (merren masa)

Shkruar nga Liberale

SKANDAL në Lushnjë/ Dy prindërit 23-vjeçare

Një ngjarje tronditëse raportohet se ka ndodhur në Lushjne, ku dy prindër 23 vjeçarë janë vënë në pranga.

Policia njofton se ka arrestuar dy të rinjtë, përkatësisht shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi kanë filmuar video me natyrë seksuale me fëmijën e tyre 2 vjeç.

Videot e realizuara më pas i kanë publikuar në rrjete sociale.

“Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale”, njofton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH