Aktualitet

E RËNDË në Korçë, gruaja hidhet nga tarraca e pallatit dhe humb jetën në vendngjarje

Shkruar nga Liberale

E RËNDË në Korçë, gruaja hidhet nga tarraca e

Një ngjarje e rëndë ka  ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, ku raportohet se një grua është vetëhedhur nga tarraca e një pallati.

Sipas të dhënave viktima është identifikuar si Sofie Stefa. 67 vjeçarja ka gjetur vdekjen. Ngjarja në lagjen 9 të qytetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rastin në fjalë. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH