Aktualitet

E RËNDË NË KORÇË, gjendet i pajetë një i ri në fshatin Drenovë, detajet e para

Shkruar nga Liberale
E RËNDË NË KORÇË, gjendet i pajetë një i ri

Një emigrant nga vendet e treta është gjetur i pajetë në qendër të fshatit Drenovë, mëngjesin e sotëm disa kilometra larg qytetit të Korçës.

Policia bën me dije se emigranti është i moshës 25 vjeçare dhe mendohet se ka përdorur në këmbë rrugën e Devollit të Sipërm për të hyrë nga Greqia e më pas për të kaluar nga Dardha në drejtim të fshatit Drenovë

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH