Aktualitet

E RËNDË/ 39-vjeçari në Durrës i jep fund jetës, gjendet i vetëvarur

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ 39-vjeçari në Durrës i jep fund jetës,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit. Paraprakisht mësohet se një 39 vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët, ku dyshohet se është vetëvarur. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak: 

Rreth orës 09:10, në banesën e tij, në lagjen nr.7, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur, shtetasi D. Sh., 39 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH