Aktualitet

E rëndë në Gramsh/ 17-vjeçarja konsumon fotoksinë, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e saj

Shkruar nga Liberale

E rëndë në Gramsh/ 17-vjeçarja konsumon fotoksinë, ja

Një 17-vjeçare është paraqitur pranë spitalit të Gramshit pasditen e djeshme rreth orës 14:30, ku sipas uniformave blu, e reja ka konsumuar fotoksinë.

Sipas informacioneve policore, 17-vjeçarja vijon të jetë nën kujdesin e mjekëve dhe raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe motivit të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH