Aktualitet

Dorëzohet në polici ish-drejtori i Agjencisë së Legalizimeve në Sarandë, iu vendos tritol dy herë hotelit të tij (Emri)

Shkruar nga Liberale

Dorëzohet në polici ish-drejtori i Agjencisë së Legalizimeve

Është vetëdorëzuar në komisariatin e Sarandës, ish-drejtori i Agjencisë së Legalizimeve Marile Murati, cili ishte shpallur në kërkim që prej 13 Marsit pasi ndërtoi pa leje një hotel 7-katësh në portin e Sarandës.

Burime për mediet bëjnë me dije se gjithashtu ky shtetas është shpallur dy herë në kërkim, pasi para 1 muaji ndaj tij është bërë kallëzim penal për ngacmim seksual, si dhe kërkim favoresh seksuale në këmbim të vendit të punës.

Më herët Muratit i është vendosur dy herë lëndë eksplozive hotelit në pronësi të tij. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH