Aktualitet

Del FOTO: Ky është 40-vjeçari Aurel Ndoni që u gjet i mbytur në brigjet kroate

Shkruar nga Liberale

Del FOTO: Ky është 40-vjeçari Aurel Ndoni që u gjet i

Personi në foto është i ndjeri Aurel Ndoni, trupi i të cilit u gjet në brigjet kroate, i mbytur para dy muajsh në zonën e Porto Romanos në Durrës. 

40-vjeçari po peshkonte kur ra në ujë rreth dy muaj më parë.

Babai i të ndjerit tha se Aureli ra në det teksa po peshkonte së bashku me vëllain e tij në Porto Romano më 26 Shkurt 2024.

Trupi i tij ishte nxjerrë nga deti në brigjet kroate disa kohë më parë dhe qëndronte në morg i paidentifikuar.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH