Aktualitet

Blenë me euro false në dyqane, arrestohen dy të rinjtë në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Blenë me euro false në dyqane, arrestohen dy të rinjtë

Dy të rinj janë arrestuar nga policia e Vlorës sot, pasi blenë më euro të falsifikuara në disa dyqane.

Sipas policisë, ndaj 21-vjeçarit M. V. kanë nisur hetimet, pasi kishte djeni për veprimtarinë kriminale të dy të arrestuarve.

Dy personat që ranë në pranga janë shtetasit A. A., 23 vjeç, banues në Dibër dhe D. A., 22 vjeç, banues në Fier.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH