Aktualitet

BKH dhe policia mësyjnë në bashkinë e Elbasanit, sekuestrohet telefoni i nënkryetares

Shkruar nga Liberale
BKH dhe policia mësyjnë në bashkinë e Elbasanit,

Byroja kombëtare e hetimit në bashkëpunim me policinë e Elbasanit kanë mësyrë në bashkinë e Elbasanit nga ku kanë sekuestruar disa dosje dhe 6 telefona celular, 2 kompjutera.

Një nga zyrtarët, të cilëve iu është sekuestruar telefoni është nënkryetarja e bashkisë së Elbasanit.

Paraprakisht mësohet se ështe dhënë edhe fletë arresti e cila pritet të ekzekutohet nesër.

Ende mbeten të paqarta detajet e akuzës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH