Aktualitet

Aksident në aksin Fier-Roskovec, makina del nga rruga, plagoset shoferi

Shkruar nga Liberale

Aksident në aksin Fier-Roskovec, makina del nga rruga, plagoset shoferi

Mbrëmjen e sotme rreth orës 19:10, në aksin rrugor “Fier-Roskovec”, në vendin e quajtur “Kthesa e Marinzës”, shtetasi O. F., duke drejtuar automjetin tip “Golf” ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit, dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë, është dëmtuar shtetasi O. F., i cili ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH