Aktualitet

Aksident nē Tiranë/ Benz-i del nga rruga dhe përfundon në trotuar, përplaset me një mjet e rrëzon pemën e mbjellë

Shkruar nga Liberale
Aksident nē Tiranë/ Benz-i del nga rruga dhe përfundon në

Aksident nē Tiranë/ Benz-i del nga rruga dhe përfundon në trotuar, përplaset me një mjet e rrëzon pemën e mbjellë

Një tjetër aksident raportohet se ka ndodhur pak çaste më parë në rrugën e Elbasanit, në kryeqytet.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit dhe nëse ka të plagosur apo viktima.

Një mjet ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në trotuar e si pasojë është përplasur me një mjet tjetër, si dhe ka rrëzuar një pemë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH