Aktualitet

Aksident me vdekje në vend/ Përmbyset mjeti i tonazhit të rëndë, humb jetën shoferi në Memaliaj (EMRI)

Shkruar nga Liberale

Aksident me vdekje në vend/ Përmbyset mjeti i tonazhit të

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Memaliaj. 

Një 50-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti që po drejtonte, humbi kontrollin dhe u përmbys në rrugë.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 10:30, në fshatin Qesarat, ku një automjet i tonazhit të rëndë që drejtohej nga 50 vjeçari, Leonard Nanaj në një rrugë dytësore, aksidentalisht është përmbysur dhe e ka zënë poshtë.

Për pasojë ai ka humbur jetën. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH