Aktualitet

Aksident me vdekje/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga në aksin Lezhë-Laç, humb jetën shoferi

Shkruar nga Liberale

Aksident me vdekje/ Furgoni me pasagjerë del nga rruga në aksin

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Laç.

Sipas informacooneve paraprake, mësohet se një furgon ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit.

Ndërkohë, pasagjerët që ndodheshin në furgon ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH