Aktualitet

200 policë kontrroll në burgun e Reçit, kapen disa të burgosur me doza hashashi

Shkruar nga Liberale

200 policë kontrroll në burgun e Reçit, kapen disa të

Drejtoria e Përgjithshme e burgjeve ka ushtruar kontroll në burgun e Reçit, në këtë kontrroll kanë marrë pjesë 200 policë.

Burime të gazetares së Top Channel Anila Hoxha, bëjnë me dije se kontrollet po ushtrohen në regjim dhe në qeli.

“Kemi ndryshuar qasjen për sigurinë në burgje”- tha një burim pas ngjarjes në burgun e Peqinit.

Deri tani kanë gjetur 6 të burgosur me doza hashashi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH