Aktualitet

Shpërthim me tritol në Fushë-Krujë, ja e kujt ishte banesa

Shkruar nga Liberale
Shpërthim me tritol në Fushë-Krujë, ja e kujt ishte banesa

(Foto ilustruese)

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në Fushë-Krujë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në banesën e shtetasit A.P., 40 vjeç në fshatin Halil.

Informacion paraprak

Më datë 02.10.2019, në fshatin Halil , Fushë- Krujë në pjesën e jashtme të oborrit të banesës së shtetasit A.P., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse pa shkaktuar probleme në njerëz. Grupi hetimor po punon zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH