Aktualitet

Shpërthim me eksploziv në derën e një magazine në Kamzë

Shkruar nga Liberale
Shpërthim me eksploziv në derën e një magazine në

Një shpërthim ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Kamëz. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00 në derën e një ambienti (magazinë për vegla muzikore) të marrë me qira nga shtetasi B. L.,

Sipas policisë, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse. Si pasojë është dëmtuar pjesërisht qepeni i mbylljes së derës të këtij ambienti.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH