Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Ksamil

               Publikuar në : 11:53 - 30/07/21 liberale

Një shpërthim i fuqishëm raportohet të ketë ndodhur këtë të premte në Ksamil.

Sipas News24, raportimet e para flasin për një shpërthim të një bombole gazi pranë një karburanti, në hyrje të Ksamilit.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes, teksa priten detaje të tjera në vijim për ngjarjen nga policia.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back