Ndërkombëtare

Shpërthen granata, vdesin 4 policë

               Publikuar në : 20:53 - 13/05/19 V Liberale

Katër policë janë vrarë dhe 11 civilë janë plagosur në Pakistan pasi ka shpërthyer një granatë.

Sipas “Reuters” nuk dihet ende se kush janë organizatorët e sulmit, i cili është zhvilluar në muajin e Ramazanit.

Shefi i policisë së Quetta Abdul, Razzaq Cheema tha se të katër të vdekurit ishin të gjithë policë, ndërsa kanë mbetur të plagosur edhe 2 efektivë të tjerë./Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *