Kronikë

Shpërthen bombola e gazit në Fier

Shkruar nga Liberale
Shpërthen bombola e gazit në Fier

Një bombol gazi ka shpërthyer sot ne një pallat në Fier. Ku në banesë ndodheshin një çift i moshuar të cilët sapo kanë  parë shenjat e para ndaj shpërthimit kanë njoftuar zjarrfikësen.

Për të evituar përhapjen e flakëve i zoti i shtëpisë ka tentuar të largoj bombolën që ishte në aneksin e shtëpisë dhe ka pësuar dëmtime të lehta në duar.

Pranë vendit të ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit dhe uniformat blu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH