Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagoset 70-vjeçarja

               Publikuar në : 12:59 - 19/07/21 liberale

Një 70-vjeçare ka mbetur e plagosur në fshatin Kullë të Durrësit, pas shpërthimit të një bombole gazi në banesë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur sot rreth mesditës, ndërkohë që e moshuara me iniciale S. M., ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back