Aktualitet

Shpërndanin lëndë narkotike, policia arreston dy persona në Itali, mes tyre edhe një shqiptar

Shkruar nga Liberale

Policia italiane ka vënë në pranga dy persona për transport të lëndëve narkotike.

Mediat italiane shkruajnë se në pranga kanë rënë 42-vjeçari shqiptar dhe 21-vjeçari italian.

Autoritetet kanë kryer kontrolle në banesë ku edhe kanë gjetur 1 kg kokainë, armë zjarri dhe mbi 10 mijë euro.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH