Showbiz

Shoqja e Dea Mishelit: Efi e ka lënduar më shumë se Luizi

Shkruar nga Liberale
Shoqja e Dea Mishelit: Efi e ka lënduar më shumë se Luizi

Shoqja e Dea Mishelit, Rexhina Miri ka qenë e ftuar në “Ftesë në 5”, ku komentoi lojën e shoqes së saj brenda shtëpisë së Big Brother.

E pyetur nga Bieta, Rexhina tha se mes Efit dhe Luizit, Dea është lënduar më shumë nga Efi.

“Mendoj që Efi, sepse Dea është shumë tolerante mes vajzave. Bëhet shumë e fortë kur mund të ketë përballë një mashkull, por Efi e ka prekur sepse nuk ka parë dashamirësi nga ana e saj, por një sulm të mirëmenduar”, u shpreh Rexhina.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH