Aktualitet

Shkurte Fejza elektrizoi "Air Albania" me "Mora fjalë", tifozët kuqezinj kënduan njëzëri këngën patriotike (VIDEO)

Shkruar nga Liberale
Shkurte Fejza elektrizoi "Air Albania" me "Mora fjalë",

Emocione të pafundme dhuroi ndeshja e mbrëmshme në stadiumin "Air Albania", mes kombëtares shqiptare dhe Çekisë, ku kuqezinjtë fituan me rezultatin 3 me 0.

Por stadiumi u elektrizua nga këngëtarja Shkurte Fejza e cila me këngën "Mora fjalë" solli emocione të papërshkrueshme në Arenën Kombëtare, ndërsa tifozët e shoqëruan duke kënduar njëzëri.

Shqipëria fitoi mbrëmë me rezultatin 3-0 ndaj Çekisë, duke shkuar një hap më afër Euro 2024 në Berlin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH