Aktualitet

Shkoi në mal për të mbledhur bimë, 18-vjeçari i zhdukur prej 5 ditësh

               Publikuar në : 16:33 - 23/05/20 liberale

Një 18- vjeçar rezulton i zhdukur prej 5 ditësh. Ardian Pali kishte shkuar për të mbledhur bimë në malin e Korabit dhe nuk u kthye më, raporton News24. Familja ka denoncuar në Policis zhdukjen e tij.

Ndërkohë, mësohet se ai shoqërohej nga dy persona. Dëshmia e tyre pritet të merret nga efektivët e policisë për të zbardhur më shumë detaje për ngjarjen./Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back