Showbiz

Shkëmbeu puthje, banorët ngacmojnë Kristin pas festës: Tani po kthjellohet

Shkruar nga Liberale
Shkëmbeu puthje, banorët ngacmojnë Kristin pas festës: Tani

Kristi e shijoi festën e mbrëmshme më shumë se kurrë. Ai kërceu me të gjitha balerinat e “Maria Bonita”, e madje me njërën prej tyre shkëmbeu dhe puthje.

Gjatë ditës së sotme nuk kanë munguar ngacmimet e banorëve kundrejt tij.

Një prej atyre që e ka ngacmuar më shumë ka qenë Luizi.

“Tani po u kujtohen, tani po i vijnë reagimet. Dean s’të ka parë në sy, shiftë vetëm poshtë, se i kujtohet”, tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH