Aktualitet

Shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje

Shkruar nga Liberale
Shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për

Prokuroria e Durrësit, ka goditur një grup kriminal, ndërsa ka arrestuar 15 persona, të cilët dyshohen të përfshirë në ngjarje të rënda kriminale si vrasje, dhe shitblerje armësh.

Kjo ngjarje ka ndodhur pas marrjes peng të Indrit Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë.

Grupi kriminal dyshohet edhe për një ngjarje të ndodhur në Don Bosko me një të vrarë dhe katër të vrarë dhe një të plagosur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH