Globi

Shkak xhelozia, burri plagos gruan dhe vret të dashurin e saj

Shkruar nga Liberale
Shkak xhelozia, burri plagos gruan dhe vret të dashurin e saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Como të Italisë, ku një burrë ka qëlluar për vdekje të dashurin e ish-bashkëshortes së tij ku si shkak ka qenë xheloza.

Ndërkohë që vetëm disa orë më pas janë dëgjuar sërish të shtëna në Stabio të Zvicrës, ku këtë herë shënjestër e burrit xheloz ka qenë ish-bashkëshortja e tij e cila është me origjinë shqiptare.

Raportohet se karabinierët italianë në bashkëpunim me kolegët e tyre zvicerane po hetojnë mbi rastin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH