Showbiz

Shkak fotot e papërshtatshme, flet 19-vjeçarja pas përjashtimit nga shkolla

Shkruar nga Liberale
Shkak fotot e papërshtatshme, flet 19-vjeçarja pas përjashtimit

Ajo quhet Samanta Delneri, 19-vjeçe, e cila u përjashtua nga shkolla pasi drejtori i shkollës i zbuloi profilin e saj në Onlyfans. Studentja, e cila luajti në një episod të "La Zanzara", një program radiofonik i drejtuar nga Giuseppe Cruciani dhe David Parenzo, tregoi përvojën e saj në rrjetin social "hot".

Kur mbushi 18 vjeçe, Samanta nuk u mendua dy herë përpara se të hapte një llogari në Onlyfans. Por problemi është se edhe drejtori i gjimnazit privat ku studionte vajza fare e re ishte në dijeni të profilit të saj.

Në atë moment, përjashtimi ishte i menjëhershëm dhe i detyrueshëm. "Më 19 dhjetor 2022, më duhej të përballesha me një intervistë poshtëruese me drejtorin. Më thotë Samanta - nuk dua një person në shkollën time që të shesë trupin e saj, madje tha se sjellje të tilla i shkojnë për shtat vetë atyre që ai e quante "putana...” .

Samanta, e cila ishte edhe përfaqësuese e klasës dhe nxënëse modele, nuk ishte dakord me vendimin e drejtorit dhe aq më pak nëna e saj, e cila ndonëse nuk ndante zgjedhjen e së bijës, i jepte gjithmonë mbështetje të plotë. “Të nesërmen, nëna ime dhe unë kërkuam një intervistë sepse ishte absurde. As nëna ime nuk më besoi”. I palëkundur pozicioni i drejtorit, vajza u detyrua të linte shkollën.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH