Aktualitet

Shi, breshër e rrufe, ja çfarë parashikojnë sinoptikanët për nesër

Shkruar nga Liberale

Moti me reshje të dendura do të vazhdojë përgjatë gjithë fundjavës

Ditën e diel moti pritet me vranësira mesatare deri të dendura, por ndryshe nga sot reshjet do të jenë të herëpashershme por me intensitet të ulët.

Përgjatë relieveve malore do të ketë reshje në formë shtrëngatash dhe stuhi afatshkurtër./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH