Aktualitet

Sherr mes disa personave në Bllok, goditet me sende të forta njëri

Shkruar nga Liberale
Sherr mes disa personave në Bllok, goditet me sende të forta

Një sherr ka ndodhur këtë paradite në zonën e Bllokut, në Tiranë.

Policia njofton se gjatë një konflikti për motive të dobëta, disa persona kanë goditur me sende të forta shtetasin J. M.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 19.02.2021, në Bllok, gjatë një konflikti për motive të dobëta, persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta shtetasin J. M., i cili pas marrjes së mjekimit doli nga spitali. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH